Теги
Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk - пропозиції та рекламні газетки
Paracetamolum + Coffeinum 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane
Wskazania
Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak:
- gorączka
- bóle gardła
- bóle mięśniowe i kostno-stawowe
- złe samopoczucie
- zmęczenie
- osłabienie uwagi.
Bóle o różnym pochodzeniu:
- głowy, w tym migrena
- mięśni
- zębów
- nerwobóle
- bóle menstruacyjne
- kostno-stawowe
- pooperacyjne i pourazowe.
OTC - Lek wydawany bez recepty.
Наразі у нас немає товарів або газет з тегом "Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk". Подивіться схожі пропозиції:
Інформація про продукт
Składniki
1 tabletka powlekana zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze, w tym sorbitol, tartrazyna (E 102), glukoza