• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Karta Moja Biedronka - jak zarejestrować?

Rejestracja karty biedronka to sposób na zbieranie specjalnych punktów. Pozwala to na udział w wielu promocjach.

Moja Biedronka to bardzo popularna karta sieci sklepów. Aktualnie korzystaj z niej wiele osób. Do rejestracji karty ciągle zachęca się nowych klientów. Jest jeszcze wiele osób, które z jej nie posiada! Niektórzy zwyczajnie nie wiedzą jak się za to zabrać. Czy warto?

Rejestracja karty biedronka

karta moja biedronka

Należy wejść na stronę internetową mojabiedronka.pl Kolejnym krokiem jest rejestracja karty. Uwaga!  Można zrobić to tylko i wyłącznie przez Internet. W celu rejestracji karty musimy założyć własne konto. Każda karta Moja Biedronka zawiera specjalne cyfry pin i kod! Następnie aktywacja. Należy wypełnić formularz na stronie.  Gdy to zrobimy, otrzymamy wiadomości na koncie lub SMS z potwierdzeniem na numer telefonu podany podczas aktywacji Online. Na końcu wystarczy tylko zalogować się i karta promocyjna jest już aktywna!

Karta biedronka – co daje?

• Można korzystać z rabatów dedykowanych tylko dla posiadaczy karty.
• Pozwala stale otrzymywać informacje od najnowszych promocjach.
Karta promocyjna jest wygodna i może mieć bardzo mały rozmiar. Można nosić ją w formie breloczka.
 

Zobacz też gazetkę Lidla:

ulotka lidl

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Rejestracja karty
  • Biedronka
  • Karta promocyjna
  • Moja biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowsza oferta sklepu Carrefour!Carrefour
31 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
30 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Biedronka
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Coraz bliżej Wielkanoc! - LidlLidl
2 - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit
Szał na Lidlozaury w Lidlu!Lidl
9 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge