• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Karta Moja Biedronka - jak zarejestrować?

Rejestracja karty biedronka to sposób na zbieranie specjalnych punktów. Pozwala to na udział w wielu promocjach.

Aktualizacja 20.07

Aktualne promocje z kartą Moja Biedronka?

Przez najbliższe trzy dni można skorzystać z promocji kierowanej tylko do posiadaczy karty. Rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 22 lipca.

Z kartą Moja Biedronka taniej o połowę kupisz banany premium. Ich cena zamiast 4,85 wyniesie tylko 2,39 zł. Taniej kupisz m.in olej Kujawski, 2 L,, którego obniżka wynosi 29%. Wiele artykułów można kupić taniej przy zakupie większej ilośći sztuk. Jest to np. Masło Mleczna Dolina, Ser Gouda i wiele rodzajów pieluch dla dzieci Dada. 

Niższe ceny obowiązują tylko z kartą sklepu. Nie jesteś jej posiadaczem? Spóbuj zarejstrować i ciesz się promocjami!

Moja Biedronka to bardzo popularna karta sieci sklepów. Aktualnie korzystaj z niej wiele osób. Do rejestracji karty ciągle zachęca się nowych klientów. Jest jeszcze wiele osób, które z jej nie posiada! Niektórzy zwyczajnie nie wiedzą jak się za to zabrać. Czy warto?

Rejestracja karty biedronka

karta moja biedronka

Należy wejść na stronę internetową mojabiedronka.pl Kolejnym krokiem jest rejestracja karty. Uwaga!  Można zrobić to tylko i wyłącznie przez Internet. W celu rejestracji karty musimy założyć własne konto. Każda karta Moja Biedronka zawiera specjalne cyfry pin i kod! Następnie aktywacja. Należy wypełnić formularz na stronie.  Gdy to zrobimy, otrzymamy wiadomości na koncie lub SMS z potwierdzeniem na numer telefonu podany podczas aktywacji Online. Na końcu wystarczy tylko zalogować się i karta promocyjna jest już aktywna!

Karta biedronka – co daje?

• Można korzystać z rabatów dedykowanych tylko dla posiadaczy karty.
• Pozwala stale otrzymywać informacje od najnowszych promocjach.
Karta promocyjna jest wygodna i może mieć bardzo mały rozmiar. Można nosić ją w formie breloczka.

Zobacz też gazetkę Lidla:

ulotka lidl

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Rejestracja karty
  • Biedronka
  • Karta promocyjna
  • Moja biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu Lidl
13 - 14 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od środy w POLOmarkeciePOLOmarket
12 - 18 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rabaty w Tesco! Tesco Centra Handlowe
13 - 19 sierpnia 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Od czwartku w Lidlu Lidl
13 - 14 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge