• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Porównanie systemów: MultiSport, FitProfit, OK System

Benefity, rabaty i karty ułatwiające korzystanie z ofert specjalnych zawładnęły rynkiem pracowniczym. Niemal nie da się znaleźć firmy, która nie oferuje swoim pracownikom dodatkowych korzyści. Który system benefitów opłaca się najbardziej? Zapoznaj się z porównaniem najpopularniejszych pakietów sportowych: MultiSport, FitProfit oraz OK System.

Benefity, rabaty i karty ułatwiające korzystanie z ofert specjalnych zawładnęły rynkiem pracowniczym. Niemal nie da się znaleźć firmy, która nie oferuje swoim pracownikom dodatkowych korzyści. Który system benefitów opłaca się najbardziej? Zapoznaj się z porównaniem najpopularniejszych pakietów sportowych: MultiSport, FitProfit oraz OK System.

MultiSport – zasady, oferta, korzyści

Po odebraniu imiennej karty użytkownik zyskuje dostęp do szerokiej oferty sportowej w swojej okolicy. Z firmą zarządzającą systemem MultiSport umowy podpisano w ponad 4400 obiektów zlokalizowanych w 650 miastach Polski, dzięki czemu system obejmuje naprawdę ogromny obszar. Nic więc dziwnego, że z programu sportowego skorzystał już ponad milion użytkowników.

System daje możliwość skorzystania z aktywności różnego typu, w obecnej ofercie jest ich dziewięć. Warto pamiętać, że nie wszystkie będą dostępne w każdym mieście. Użytkownik może wybrać się m.in. na siłownię, basen, ściankę wspinaczkową, zajęcia ze sztuk walki, a nawet do parku linowego. Pełna oferta wraz z listą lokalizacji dostępna jest na stronie programu MultiSport.

Co ważne, dostęp do punktów sportowych zyskuje nie tylko pracownik posiadający kartę MultiSport – z oferty mogą skorzystać również osoby bliskie. Możliwe jest indywidualne dokupienie kart dla dzieci oraz seniorów. Dzięki temu członkowie rodziny mogą zyskać liczne korzyści w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najważniejsze zalety programu MultiSport:

 • szeroka oferta obejmująca obiekty w 650 miastach Polski;
 • atrakcyjny asortyment dostępnych aktywności;
 • możliwość dokupienia kart dla seniorów oraz dzieci.

FitProfit – o systemie

Również w tym przypadku warunkiem skorzystania z programu jest otrzymanie imiennej karty opłaconej przez pracodawcę. Użytkownik z aktywną kartą uzyskuje dostęp do ponad 3000 obiektów na terenie całego kraju. Placówki sportowe można sprawdzić na stronie programu, tam również dostępne są szczegółowe informacje na temat korzystania z ich usług.

Programem objęte są placówki oferujące ponad 20 różnych aktywności. Użytkownik może dzięki temu skorzystać nie tylko z najpopularniejszych siłowni czy basenów, ale także wybrać się na lodowisko, zajęcia jogi czy do groty solnej. Lokalizacje poszczególnych punktów są zamieszczone na stronie internetowej FitProfit.

FitProfit wyróżnia dodatkowy system rabatowy, z którego mogą skorzystać użytkownicy kart sportowych. Zniżki obejmują nie tylko ofertę sportową, ale również kulturalną czy kulinarną, związaną z ogólnie pojętym zdrowym stylem życia. Pełna oferta rabatów jest niezwykle szeroka, znajdują się w niej m.in. obniżki cen różnorodnych szkoleń, planów dietetycznych, zabiegów pielęgnacyjnych oraz wielu innych usług.

Najważniejsze zalety programu FitProfit:

 • ponad 20 różnych aktywności do wyboru;
 • atrakcyjny program rabatowy dla użytkowników;
 • prosta, intuicyjna strona internetowa, na której na bieżąco zamieszczana jest aktualna oferta.

przyrządy do ćwiczeń

OK System – zasady funkcjonowania programu

OK System wyróżnia się już na samym początku – użytkownik, któremu pracodawca opłacił wybrany pakiet, nie otrzymuje imiennej karty, lecz korzysta z programu za pomocą telefonu. Wejście do wybranego obiektu sportowego rejestruje się za pośrednictwem SMS lub w aplikacji mobilnej. To wygodna forma zapisu, dzięki której nie trzeba nosić w portfelu kolejnej karty.

W podstawowym pakiecie pracownicy uzyskują dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całym kraju. Oferta obejmuje 25 dyscyplin i usług, możliwe jest jej rozszerzenie do 60 (dotyczy wyższego pakietu). Wśród nich znajdują się zarówno najpopularniejsze aktywności, jak i nieco mniej typowe zajęcia, takie jak badminton, kręgle, paintball czy wstęp do parku trampolin.

OK System dba o to, by z oferowanych usług mógł korzystać każdy pracownik. Z tego względu wyszukiwarka widniejąca na stronie internetowej umożliwia zaznaczenie różnorodnych opcji. Dzięki temu łatwo można znaleźć m.in. zajęcia przystosowane dla kobiet w ciąży, miejsca przyjazne niepełnosprawnym czy aktywności przeznaczone wyłącznie dla kobiet.

Najważniejsze zalety programu OK System:

 • 25 dyscyplin do wyboru;
 • brak karty w fizycznej postaci – program obsługuje się poprzez SMS lub aplikację;
 • możliwość szybkiego wyszukania obiektów dla niepełnosprawnych czy kobiet w ciąży.

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Pakiet sportowy
 • Ok system
 • Fitprofit
 • Multisport
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Możemy jeść mądrze - CarrefourCarrefour
30 czerwca - 18 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 czerwca - 26 lipca 2020
Gazetka Castorama
Zostań mistrzem grillowania z Tesco! Tesco Centra Handlowe
2 - 8 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kaufland - naprawdę niskie cenyKaufland
2 - 8 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
1 - 7 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Jeszcze niższe ceny w Intermarche!Intermarche Super
1 - 6 lipca 2020
Gazetka Intermarche Super
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Czerwcowe promocje w sklepach AgataAgata
19 cze - 4 lip 2020
Gazetka Agata
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
29 cze - 4 lip 2020
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
22 cze - 4 lip 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge