• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Ponowne otwarcie sklepów Ikea!

W sklepach Ikea można już robić zakupy. Zainteresowanych klientów jest bardzo dużo.

Ikea już otwarta! 4 maja sieć otworzyła 11 swoich sklepów w Polsce. Po raz pierwszy od 7 tygodni klienci mogą robić zakupy w stacjonarnych sklepach IKEA. Godziny otwarcia sklepów nie uległy zmianie. Podczas zakupów klienci muszą stosować się do wymogów bezpieczeństwa, które są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi oraz standardami stosowanymi przez sieć.

Dla koncernu ważne jest, aby wprowadzając nowe procedury i tworząc bezpieczne środowisko pracy oraz miejsca dokonywania zakupów zachować wysoką ciągłość biznesową. Troszcząc się o swoich pracowników, jednocześnie musimy troszczyć się o firmę. Dzięki temu możemy chronić swoje źródła dochodów. Jednocześnie stajemy na lepszej pozycji. W efekcie mamy nadzieję, że z zaistniałej sytuacji uda nam się wyjść bez większych szkód. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym pracownikom za ich optymizm, jedność i elastyczność – mówi prezeska IKEA Reatil Polska i dyrektorka ds. zrównoważonego rozwoju pani Carolina Garcia Gomez.

W dalszym ciągu klienci dokonujący zakupów w sklepie internetowym IKEA.pl będą mogli odbierać złożone przez siebie zamówienia. Już 14 marca bieżącego roku IKEA dobrowolnie zdecydowała o zamknięciu swoich 11 sklepów w Polsce. Wznowienie sprzedaży stacjonarnej przez szwedzką sieć umożliwia wejście w drugi etap „odmrażania” funkcjonowania gospodarki w Polsce.IKEA postanowiła uruchomić dodatkowe punkty, w których klienci mogą odbierać złożone przez siebie zamówienia. Dzięki temu, że zasięg usługi Zamów & Odbierz zostanie poszerzony, osobisty odbiór zamówień złożonych drogą online będzie jeszcze łatwiejszy.  IKEA uruchomiła aż 6 nowych Punktów Odbioru Zamówień IKEA.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ikea
  • Sklep meblarski
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Oferta na lato Carrefour!Carrefour
2 - 8 czerwca 2020
Gazetka Carrefour
Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Moda na lato w Lidl! Lidl
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Dzień dziecka w TescoTesco Centra Handlowe
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Grunt to świeże dostawy - AldiAldi
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Aldi
Od czwartku do środy w KauflandzieKaufland
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Majowe projekty z Leroy MerlinLeroy Merlin
8 maj - 1 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog sklepu online LidlLidl
11 maj - 6 cze 2020
Gazetka Lidl
hit
Świętuj dzień dziecka z Carrefour!Carrefour
19 maj - 1 cze 2020
Gazetka Carrefour
Katalog Ogród 2020 - Leroy MerlinLeroy Merlin
3 mar - 30 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Greckie smaki w BiedronceBiedronka
28 maj - 3 cze 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge