• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Kubek turystyczny z IKEI wycofany ze sprzedaży! Sprawdź czy go masz!

Sieć Ikea wycofała ze sprzedaży jeden ze swoich produktów. Może być szkodliwy dla zdrowia.

Produkt IKEA

Produkt, o którym mowa to kubek termiczny TROLIGTVIS z oznaczeniem „Made in India". Z badań wynika, że produkt ten może wydzielać niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia substancje. Kubek z Ikei zawiera ftalan dibutylu (DBP) w wartości przekraczające dopuszczane wartości graniczne. Kubek był w sprzedaży w sklepach Ikea od października 2019 roku. Ikea już od lat nie sprzedaje naczyń zawierających ftalany. Substancje te nie powinny mieć kontaktu z żywnością.

kubek ikea

Zwróć kubek

Jeżeli jesteś posiadaczem niefortunnego kubka, możesz go bez problemu zwrócić do sklepu. By otrzymać zwrot pieniędzy niepotrzebny Ci paragon ani inny dowód zakupu. Dbaj o swoje zdrowie i zwróć uwagę czy wspomniany kubek nie znajduje się w Twojej kuchni.

Sieć IKEA dba o bezpieczeństwo

Ikea zapewnia, że poważnie podchodzi do bezpieczeństwa klientów. Produkty są sprawdzane i testowane, a każdy z nich musi spełniać obowiązujące normy. Sieć oferuje pomoc w sprawie informacji. Można się kontaktować z Centrum Obsługi Klienta DOMOLINIA IKEA nr. Telefonu: 22 275 05 00 lub z Działem Obsługi Klienta sklepie IKEA.

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Wycofany kubek z ikea
  • Kubek ikea
  • Ikea
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Oferta na lato Carrefour!Carrefour
2 - 8 czerwca 2020
Gazetka Carrefour
Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Moda na lato w Lidl! Lidl
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Dzień dziecka w TescoTesco Centra Handlowe
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Grunt to świeże dostawy - AldiAldi
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Aldi
Od czwartku do środy w KauflandzieKaufland
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Majowe projekty z Leroy MerlinLeroy Merlin
8 maj - 1 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog sklepu online LidlLidl
11 maj - 6 cze 2020
Gazetka Lidl
hit
Świętuj dzień dziecka z Carrefour!Carrefour
19 maj - 1 cze 2020
Gazetka Carrefour
Katalog Ogród 2020 - Leroy MerlinLeroy Merlin
3 mar - 30 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Greckie smaki w BiedronceBiedronka
28 maj - 3 cze 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge