• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Jak wywołać zdjęcia w Rossmanie?

Chcesz wydrukować zdjęcia? Zrób to w Rossmannie!

Chociaż Rossmann to przede wszystkim znana sieć drogerii, to jednak warto wiedzieć, iż posiada w swojej ofercie dodatkowe usługi - jedną z tych najbardziej godnych uwagi jest wywoływanie zdjęć. Można tego dokonać podczas wizyty w sklepie, albo złożyć odpowiednie zamówienie online i odebrać je przy okazji w pobliskim Rossmannie. W tym drugim przypadku drogeria oferuje nam różne warianty zamówienia, np. fotokalendarz w kilku formatach (A4, A3 w poziomie lub pionie), fotoksiążka (A4 o wymiarach 30x30 lub 20x20 cm) i fotoalbum (wielkości do wyboru to 30x30, 20x20, 15x15 i 10x10 cm).
Wydruk zdjęć nie jest skomplikowany - wystarczy zgrać je na płytę CD, pendrive, ale można także przesłać je bezpośrednio ze smartfonu do urządzenia drukującego.

Wywoływanie zdjęć w drogeriach Rossmann

W sklepach stacjonarnych sieci Rossmann można spotkać dwa fotokioski, a są to:

Cewe - wydruk zdjęć wymaga wcześniejszego połączenia się z fotokioskiem poprzez bezprzewodowy moduł Bluetooth, albo za pośrednictwem kabla. Następnie należy wybrać zdjęcia do wydruku i wykonywać kolejne polecenia wyświetlane na ekranie kiosku Cewe. Kolejnym krokiem jest odebranie zdjęć i rachunku, który jest do opłacenia w kasie sklepu.
Kodak - obsługa fotokiosku odbywa się za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Kodak Moments. Wydruk w sklepie jest możliwy po jej uruchomieniu, wybraniu zdjęć i dalszemu postępowaniu zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie kiosku. Odebrany rachunek należy opłacić w kasie Rossmann.

Ile kosztuje wywołanie zdjęcia w Rossmanie?

Drukowanie w placówce Rossmann jest ograniczone jedynie do fotografii o mniejszych rozmiarach. Cena usługi jest dość atrakcyjna, gdyż koszt wydruku zdjęcia zaczyna się od 0,99 zł. Cena fotoksiążki zależy od jej obszerności - np. 28 stronicowa to wydatek rzędu 59,00 zł. Warto korzystać z promocji i programów lojalnościowych sieci Rossmann, dzięki którym można zaoszczędzić na oferowanych produktach i usługach.

Wywoływanie zdjęć w Rossmannie - czy warto?

Fotokioski są doskonałą alternatywą dla pozostałych metod wywoływania zdjęć. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość obsługi, wygoda i szybkość z jaką działają. Cena wydruku jest atrakcyjna, a jego jakość zadowala większość klientów. Możliwość bezprzewodowego łączenia się z urządzeniem za pomocą smartfonu jest rozwiązaniem praktycznym i nowoczesnym. Cenionym rozwiązaniem jest również opcja składania zamówień przez internet z odbiorem zdjęć w sklepie stacjonarnym. Stosunek ceny do jakości jest bez wątpienia argumentem przemawiającym za korzystaniem z tej usługi oferowanej przez sieć Rossmann.

Inga Więch

Inga uwielbia niezobowiązujące podróże po sklepach i galeriach handlowych. Jest niezłą łowczynią różnych okazji online. W wolnych chwilach słucha muzyki i gra w gry (zarówno planszowe, jak i na PC). Miłośniczka długich spacerów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Fotokiosk
  • Zdjęcia w rossmanie
  • Rossmann
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
13 - 15 lipca 2020
Gazetka Lidl
Hity tygodnia w PolomarkeciePOLOmarket
15 - 21 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Jeszcze niższe ceny w Intermarche!Intermarche Super
14 - 20 lipca 2020
Gazetka Intermarche Super
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Moda na lato w Carrefour!Carrefour
14 - 26 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lip 2020
Gazetka Kaufland
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 cze - 26 lip 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge