• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Ikea włącza się do akcji #WzywamyPosiłki!

Trwa akcja #wzywamy posiłki. Sprawdź jak pomaga się służbie medycznej.

Inicjatorem akcji #WzywamyPosiłki” jest Maciej Woć. Dzięki niej dostarczane są darmowe posiłki. Otrzymują je lekarze, pielęgniarki, ratownicy czy pracownicy sanepidu. To trudny czas dla wszystkich punktów gastronomicznych. Najważniejsza jest jednak pomoc. Osoby odpowiedzialne za akcje dbają, aby jedzenie było dostarczane do laboratoriów i szpitali.

Do akcji włączyła się IKEA!

IKEA Food rozpoczyna przygotowania posiłków dla pracowników służby zdrowia. Sieć oferuje 1000 posiłków dziennie. To około 100 dań w każdej lokalizacji. Poszczególne potrzeby instytucje mogą zgłaszać samodzielnie. Pierwsze zamówienie zrealizowano 24.03.

Za wsparcie w dostarczaniu posiłków odpowiada Eurocash Gastronomia. Partnerami akcji jest wiele innych restauracji sieciowych i nie tylko!

ding

Akcja ma być wyrazem wdzięczności i podziękowania dla lekarzy, za wybitny trud pracy w tym czasie. Informacje o akcji możemy znaleźć na stronie  www.wzywamyposilki.pl

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Ikea
  • Posiłek dla lekarza
  • Wzywamy posiłki
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowsza oferta sklepu Carrefour!Carrefour
31 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
30 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Biedronka
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Coraz bliżej Wielkanoc! - LidlLidl
2 - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit
Szał na Lidlozaury w Lidlu!Lidl
9 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge