• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

IKEA daje możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 w Izraelu

Znana na całym świecie sieć sklepów meblarskich IKEA poinformowała o tym, że zaangażowała się w organizację szczepień przeciw koronawirusowi dla swoich klientów. Na razie jest to możliwe tylko i wyłącznie w Izraelu. Czy w innych państwach klienci również będą mogli niedługo skorzystać z tej opcji?

Zaszczepienie się przeciw COVID-19 możliwe tylko w izraelskich sklepach IKEA

“Rzeczpospolita” poinformowała, że w izraelskich sklepach IKEA zlokalizowanych w Tel Awiwie, Esztaolu, Beer Szewie, Riszon le-Cijjon i Hajfie, klienci mogą skorzystać z opcji zaszczepienia się przeciw koronawirusowi. Miejsca szczepień zostały zlokalizowane przed placówkami handlowymi i są przeprowadzane przez specjalistów. 

Co ciekawe, jeżeli izraelski klient sieci IKEA odmówi przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19, wtedy musi się liczyć z tym, że nie zostanie wpuszczony do placówki i w konsekwencji nie będzie mógł kupić żadnych produktów do aranżacji wnętrz czy mebli. Takie rozwiązanie z pewnością przyczyni się do zwiększenia liczby zaszczepionych obywateli w Izraelu.

Czy w sklepach IKEA na terenie innych państw klienci również zaszczepią się na koronawirusa? Niestety nie, ponieważ tylko Izrael posiada na razie tak dużą liczbę szczepionek, które mogą być udostępnianie zarówno w szpitalach czy przychodniach, jak i w innych punktach, do których należą m.in. różne markety. Z czego to wynika? Według doniesień medialnych izraelskie władze zapłaciły prawie dwa razy więcej za szczepionki i dzięki temu otrzymały ich zdecydowanie więcej niż USA i Unia Europejska.

W tym miejscu chcemy też zachęcić do sprawdzenia najnowszego katalogu IKEA!

Zapoznaj się również z ofertami od innych sklepów meblowych i wnętrzarskich!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Niskie ceny
 • Promocje
 • Gazetki promocyjne
 • Sklepy
 • Izrael
 • Koronawirus
 • Covid
 • Ikea
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 marca - 8 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Sezon ogrodowy w KauflandKaufland
4 - 10 marca 2021
Gazetka Kaufland
Idealny czas na zmiany - CastoramaCastorama
3 - 31 marca 2021
Gazetka Castorama
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
Leroy Merlin - narzędzia najlepszych marekLeroy Merlin
3 - 23 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Hity tygodnia w Polomarket! POLOmarket
3 - 9 marca 2021
Gazetka POLOmarket
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann wspiera kobiety   Rossmann
16 - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Kuboty w BiedronceBiedronka
22 lut - 10 mar 2021
Gazetka Biedronka
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lut - 12 mar 2021
Gazetka Black Red White
Kultowe produkty w BiedronceBiedronka
1 - 17 mar 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge